Laureaci Konkursu Matematycznego „Przez rozrywkę do wiedzy”

II Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki

dla uczniów szkół średnich

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa Szkoły

Nagroda

Sylwia Antoniuk

IIIb

I Liceum Ogólnokształcące

 I miejsce

Michał Świniarski

Ib

I Liceum Ogólnokształcące

II miejsce

Juliusz Stasiewicz

    -

I Liceum Ogólnokształcące

III miejsce

Aleksandra Stasiewicz

IIIb

III Liceum Ogólnokształcące

IV miejsce

Natalia Halicka

Ib

II Liceum Ogólnokształcące

IV miejsce

Filip Zaleski

IIIc

I Liceum Ogólnokształcące

wyróżnienie

 

 

Ponadto do drugiego etapu Konkursu zakwalifikowali się (spośród 220 osób):

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa Szkoły

Jacek Gibel

Ib

II Liceum Ogólnokształcące

Maciej Sokołowski

IIIc

I Liceum Ogólnokształcące

Jakub Michalczuk

IIIg

I Liceum Ogólnokształcące

Michał Siemieniuk

IIIg

I Liceum Ogólnokształcące

Kajetan Zieliński

IIIh

I Liceum Ogólnokształcące

Katarzyna Kozłowska

IIIb

II Liceum Ogólnokształcące

Ewelina Grybowicz

If

II Liceum Ogólnokształcące

Monika Lachowska

If

II Liceum Ogólnokształcące

Mateusz Kukiełka

Ia

II Liceum Ogólnokształcace

Małgorzata Chabowska

IIc

II Liceum Ogólnokształcące

Dariusz Bogdanowicz

Ia

II Liceum Ogólnokształcące

Tomasz Dziewulski

IIb

II Liceum Ogólnokształcące

Paweł Sadowski

IIc

II Liceum Ogólnokształcące

Maciej Trusiak

Ia

II Liceum Ogólnokształcące

Agnieszka Zelerowicz

Ib

II Liceum Ogólnokształcące

Łukasz Kakareko

IIIb

II Liceum Ogólnokształcące

Adam kaczmarski

 

STO Liceum Ogólnokształcące nr 1

Jarek Brygała

IIh

I Liceum Ogólnokształcące

Michał Żukowski

IIIb

I Liceum Ogólnokształcące

Adam Skwarski

IIIh

I Liceum Ogólnokształcące

Mariusz Zabrocki

II

I Liceum Ogólnokształcące

Bartosz Stupkiewicz

IIIg

I Liceum Ogólnokształcące

Michał Waśkiewicz

 

I Liceum Ogólnokształcące

Julita Doroszko

IIb

I Liceum Ogólnokształcące

Joanna Stocka

II

I Liceum Ogólnokształcące

Joanna Malecka

II

I Liceum Ogólnokształcące

Urszula Szczeponiak

Ib

I Liceum Ogólnokształcące

Ania Lichanów

Ic

I Liceum Ogólnokształcące

Tomasz Karelus

Ig

I Liceum Ogólnokształcące

Karol Mrowiec

IIb

I Liceum Ogólnokształcące

Rafał Lachowicz

IIIh

I Liceum Ogólnokształcące

Kazimierz Popławski

IIb

I Liceum Ogólnokształcące

Arkadiusz Komarzewski

IIIg

I Liceum Ogólnokształcące

Michał Baranowski

IIb

I Liceum Ogólnokształcące

Paweł Dobrzycki

Ic

I Liceum Ogólnokształcące

Łukasz Samson

IIIb

I Liceum Ogólnokształcące