Laureaci Konkursu Matematycznego „Przez rozrywkę do wiedzy”

 II Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki

dla uczniów klas gimnazjalnych

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa Szkoły

Nagroda

Maciej Andrejczuk

IIIa

Publiczne Gimnazjum nr 6

 I miejsce

Łukasz Gniazdowski

IIIc

Publiczne Gimnazjum nr 5

II miejsce

Jakub Skiepko

IIIa

Społeczne Gimnazjum nr 7

III miejsce

Aleksandra Gorbacz

IIIe

Publiczne Gimnazjum nr 18

 IV miejsce

Łukasz Gadomer

IIIf

Publiczne Gimnazjum nr 5

 IV miejsce

Kacper Sokołowski

VIb

Szkoła Podstawowa nr 45

 wyróżnienie

 

 

Ponadto do drugiego etapu zakwalifikowali się (spośród 175 osób):

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa Szkoły

Agnieszka Borawska

 

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Justyna Dubrowska

III

Publiczne Gimnazjum nr 20

Marcin Kamiński

IIIa

Społeczne Gimnazjum nr 8

Wojciech Mazurek

IIIe

Publiczne Gimnazjum nr 5

Bogumił Janiszewski

IIId

Publiczne Gimnazjum nr 14

Przemysław Dmochowski

IIe

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Piotr Piotrowski

IIId

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Konrad Popławski

IIIe

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Maciej R. Czerniawski

IIIe

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Krzysztof Wysocki

IIId

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Kacper Pilecki

IIIc

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Urszula Dobrowolska

IIe

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Kamila Wasilewska

III

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Anna Puzan

IIIc

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Magdalena Siemieniuk

IIId

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Katarzyna Kamocka

IIIe

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Magdalena Niewińska

IIIc

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Kinga Iber

IIId

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Natalia Sikora

IIe

Publiczne Gimnazjum w Wasilkowie

Grzegorz Mironowicz

IIIa

Publiczne Gimnazjum nr 29

Mateusz Smaczny

III

Publiczne Gimnazjum nr 29

Joachim Jelisiejew

IIIi

Publiczne Gimnazjum nr 2

Aleksandra Gawryluk

IIIk

Publiczne Gimnazjum nr 18

Jowita Ciereszko

IIc

Publiczne Gimnazjum nr 18

Przemek Warekso

IIl

Publiczne Gimnazjum nr 18

Agata Deniziak

IId

Publiczne Gimnazjum nr 18

Paula Kurszewska

 

Publiczne Gimnazjum nr 18

Anna Markiewicz

II

Publiczne Gimnazjum nr 18

Karol Kalinowski

IIIm

Publiczne Gimnazjum nr 18

Michał Jaworowski

IIg

Publiczne Gimnazjum nr 18

Adrian Jaskółka

Ik

Publiczne Gimnazjum nr 18

Michał Zińczuk

 

Społeczne Gimnazjum nr 8

Jakub Charkiewicz

II

Społeczne Gimnazjum nr 8

Kamil Głowacki

IIb

Społeczne Gimnazjum nr 8

Agata Ignaciuk

 

Społeczne Gimnazjum nr 8

Agata Godlewska

IIIj

Publiczne Gimnazjum nr 5

Paweł Białobrocki

IIIh

Publiczne Gimnazjum nr 5

Marcin Cwalina

IIIj

Publiczne Gimnazjum nr 5

Daniel Pietrewicz

IIIl

Publiczne Gimnazjum nr 5

Marcin Kamiński

IIIg

Publiczne Gimnazjum nr 5

Łukasz Muszyński

IIIj

Publiczne Gimnazjum nr 5

Paweł Rusiłowicz

I

Społeczne Gimnazjum nr 7